Dobermanni dosad neporaženi – u četvrtini finala čekaju ih prošlogodišnji pobjednici.

CB Replay se vratio u utakmicu, pa ispao nakon raspucavanja
Pronađite raspored za petak 03.01.2020.

NK HRVATSKI BOJOVNIK – NK LONJA (ŽK četvrtina finala) 1:3
Nakon što su na penale izbacili ekipu NK Croatia, dečki iz Mokrica Miholečkih u četvrtini
finala dočekali su momčad iz Lonjice. Prvo smo poluvrijeme gledali napadački nogomet na
obje strane a zatim u prvoj minuti drugog dijela Mario Horvat trese mrežu Lonjice. Zaslužen
pljesak s tribina nakon lijepe akcije domaćih. Samo četiri minute trebalo je gostima da
odgovore. U 20. za izjednačenje pogađa Ivan Marko Ivoš. Otvorila se brzo igra, a zatim
ponovno momčad Lonjice stvara lijepu akciju. Pogodio je ovoga puta Slavko Vidović, a zatim
za konačnih 3:1, Matija Dimović pogađa u 26. minuti. Zasluženo NK Lonja odlazi u
polufinale.

NK RAKOVEC – NK BRATSTVO (ŽK četvrtina finala) 3:6
Kakvu utakmicu smo mogli vidjeti u četvrtfinalu Županijskoga kupa. Palo je pet golova već u
prvom dijelu. Otišli su dečki iz Rakovca na odmor s prednošću od jednog pogotka (3:2).
Čekali smo na pogodak do 25. minute, a zatim za 3:3 pogađa Marko Jurčić. Publika je vidjela
da će se u zadnjim minutama utakmice staviti sve na kocku. Krenuli su momci iz Kunovca
napadati, a obrana Rakovčana je popustila odmah. Pogađa Ivan Hajdić u 27. minuti za novo
vodstvo Bratstva. Snove domaćih ruši Marko Jurčić pogocima u 28. i 29. minuti, te tako
odvodi Bratstvo u polufinale gdje ih čeka momčad iz Lonjice.

OŠTREK GRADNJA@HUDEK TRGOTRANS – NO1 PARKETI (osmina finala) 1:2
Krenuli su dečki iz Novske od prve minute po bodove. Samo šest minuta trebalo im je da
povedu protiv Varaždinaca. Dobar tempo nametnuli su Parketi i u drugom dijelu utakmice.
Činilo se kako će susret završiti mirno i u korist ekipe iz Novske, međutim u 28. minuti
planove je Parketima poremetio imenjak našeg reprezentativca, Luka Modrić. Popratila je
publika ovu lijepu akciju Varaždinaca pljeskom. Krenula je borba za opstanak zadnje dvije
minute. Spojili su gosti akciju u zadnjim sekundama, a pogodio je Avdo Huskanović, junak
utakmice i odveo Parkete u četvrtine finala.

PROPS STORE DONPROGRAM – CB DOBERMANN (osmine finala) 1:2

Ekipa Props store Donprograma prošli su skupinu kao drugoplasirani, a sada ih je u osmini
finala dočekala dosad neporažena momčad CB Dobremann. Pokazali su domaći da mogu
parirati Dobremannima. Stvorili su lijepu akciju, a pogodak za vodstvo postigao je Hrvoje
Topić u 14. minuti. Već minutu kasnije Zagrepčani odgovaraju, a mrežu Donprograma u
zadnjim sekundama prvog dijela trese Tino Čirjak. Vidjelo se u drugom poluvremenu da su
Dobermanni ubacili u višu brzinu i preuzeli inicijativu. Ponovno su stvorili lijepu akciju u 21.
minuti koju je iskoristio Adel El-Saleh i upisao se u listu strijelaca. Ostalo je tako do kraja.
Dobermanne u četvrtini finala čekaju prošlogodišnji nositelji MNK Cvjetno Poliklinika
Milojević.

PIMONT – TUPEK AUTO (osmine finala) 1:3
Dosad neporažena momčad ad Pimonta iz Zagreba dočekala je momčad Tupek auto iz
Sesveta. Obje su momčadi u jakim skupinama izborile prvo mjesto. Gledali smo pravi hakl u
prvom dijelu utakmice, međutim mreže se nisu tresle. Pokušavali su Zagrepčani ali nije išlo.
Tupek auto u vodstvo dovodi Josip Gusković prekrasnim pogotkom. Igra Pimonta kao da je
pala u narednim minutama, zabili su ponovno gosti, ovoga puta Franjo Matković trese mrežu
Pimonta. Pao je po gol na obje strane do kraja, a momčad Tupek auta zasluženo prolazi dalje
gdje ih čekaju Zvonarek sistemi.

EURO LIMBUS MNK SASINA – CB REPLAY (osmine finala) 2:2 (6:4)
Zagrebačka ekipa Euro Limbus dočekala je momčad Zdenka Međimoreca. Već u šestoj
minuti, Mijo Batarilo trese mrežu Replaya prekrasnim pogotkom. Dirigirali su Zagrepčani
prvo poluvrijeme parketom. U 18. minuti Karlo Darojković povisuje vodstvo Euro Limbusa.
U 22. minuti Luka Pisačić vraća nadu Replayu pogotkom za 1:2. Igralo se otvoreno i
napadački, a zatim u 29. minuti ponovno pogađa Pisačić. Publika je na nogama, izgleda da
ćemo gledati penale. U raspucavanju su više sreće imali Zagrepčani.