Kakva drama na Križevačkom parketu – Poliklinika Milojević zaustavila Dobermanne. Euro Limbus okrenuo utakmicu i deklasirao Parkete iz Novske

Prigorje iz Orehovca i Gornja Rijeka u polufinalu Županijskoga kupa!

TUPEK AUTO – ZVONAREK SISTEMI (četvrtina finala) 1:1 (7:6)
U prvoj utakmici večeri gledali smo pravi haklerski okršaj. Prvo poluvrijeme nije bilo golova, a zatim se igra otvorila i stvarale su se akcije na obje strane. U zadnjim minutama susreta pao je po pogodak na obje strane. Gledali smo tako šesterce. Više su sreće imali dečki iz Sesveta.

NK OSVIT – NK GORNJA RIJEKA (četvrtina finala) 0:5
Pokazali su dečki iz Gornje Rijeke od prve minute da žele i mogu po pobjedu. Već nakon četiri minute Dominik Zidarić dovodi goste do vodstva. Do kraja poluvremena se tresla mreža Osvita još dva puta. Odigrala je ekipa Gornje Rijeke lijepu utakmicu i zasluženo prošla dalje.

NK STRMEC – NK PRIGORJE (SPO) (četvrtina finala) 0:2
Gledali smo i ovdje borbu za prolaz u polufinale. Domaća ekipa iz Svetog Petra Orehovca povela je preko pogotka Martina Kešera u 11. minuti. Dalo im je to sigurnost u igri, pa su tako smireno vodili utakmicu do kraja. Zabio je Kešer ponovno za potvrdu pobjede. Orehovčane u polufinalu čeka momčad Gornje Rijeke.

MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – CB DOBERMANN (četvrtina finala) 1:0
Priuštili su Zagrepčani gledateljima prekrasne akcije na obje strane. Padali su žuti, pa čak i crveni karton. U zadnjim sekundama utakmice Mihovil Prgomet posprema loptu u mrežu Dobermanna i tako vodi Polikliniku Milojević u polufinale, gdje ih čeka ekipa iz Sesveta – TUPEK AUTO.

NO1 PARKETI – EURO LIMBUS MNK SASINA (četvrtina finala) 3:7
Utakmicu večeri i pravu nogometnu ljepoticu gledali smo na križevačkom parketu. Poveli su dečki iz Novske već u 6. minuti preko pogotka Nermina Kahvedžića. Otvorila se odmah utakmica, a nakon manje od minute Zagrepčani odgovaraju. Pogodio je Karlo Darojković za 1:1. Publika nije stala pljeskati a već je Maks Slunjski zatresao mrežu Euro Limbusa. Zabili su Parketi još jednom u 13. minuti za veliku prednost. U 17. Darojković prekrasnim golom ponovno vraća nadu Zagrepčanima, a samo dvije minute kasnije za izjednačenje pogađa David Žabec. Na krilima postignutih golova gosti su krenuli napadati i pospremili još četiri pogotka u mrežu ekipe iz Novske, te ih tako deklasirali.

BIG BANG CAMMEO TEAM – FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE (četvrtina finala) 3:0
U posljednjoj utakmici večeri gledali smo napetu utakmicu dosad neporaženih ekipa iz Zagreba. Krenuli su Big Bangovci u svom stilu diktirajući tempo. Čekali smo na pogodak čak 17 minuta, a onda je mrežu Frigo plusa zatresao Božidar Karamatić. Utrpao je Big Bang još dva komada gostima. Zaslužena pobjeda Zagrepčani čana koje ćemo gledati u polufinalom okršaju protiv Euro Limbusa.