Nogomet – Radnik slavio u prijateljskom susretu protiv Čvrsteca

ČVRSTEC – RADNIK KRIŽEVCI 1:6 (1:1)

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište Igora Baloga GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 0:1 Dimović (27), 1:1 Jakšinić M. (43), 1:2 Borovčak (59), 1:3 Mladen (61), 1:4 Kraljić (70), 1:5 Borovčak (75), 1:6 Dimović (76).

SUDAC: Đuro Mihoci (Koprivnica).

ČVRSTEC: Kuća, Knezić, Mesar M., Kovačević N., Benjak, Obajgor A., Lacković D., Jakšinić M., Kolarić., Rajn De., Barišić, Carević, Mesar D., Kovačević D., Kovačević M., Jakšinić A., Nerendić, Rajn, Obajgor.

TRENER: Vedran Bukal.

RADNIK KRIŽEVCI: Vrbančić, Mačković, Petak, Kraljić, Višak, Srbljinović, Mladen, Dimović, Babić, Jandrašec, Borovčak, Kranjčević, Lukinović. TRENER: Siniša Budja

Danas je u Svetom Petru Čvrstecu, na igralištu Igora Baloga odigran prijateljski susret između križevačkog trećeligaša Radnika i NK Čvrstec koji se natječe u 2. ŽNL. Prekrasnim je sportskim druženjem obilježen blagdan Petrova.

Domaćini su pred stotinjak gledatelja u prvom dijelu utakmice pružili velik otpor Radnikovcima, međutim preuzeli su gosti ubrzo inicijativu.

Zatresao je Dimović sjajnim udarcem mrežu domaćih u 27. minuti i tako potvrdio bolju igru Križevčana. Činilo se da će rezultat ostati nepromijenjen, međutim dečki iz Čvrsteca su spojili sjajnu akciju u zadnjim minutama prvog dijela i na oduševljenje domaće publike došli do izjednačenja preko Jakšinića.

Probudio je Budja svoje momke na predahu, a u nastavku su Radnikovci ubacili u višu brzinu. Poveli su Križevčani pogotkom Borovčaka u 59. minuti, a samo dvije minute kasnije Mladen je prekrasnim udarcem zatresao mrežu Čvrsteca i odveo goste na dva pogotka prednosti.

Tresla se mreža domaćina još tri puta do kraja susreta, a u strijelce se upisao Kraljić, dok su Borovčak i Dimović dodali po jedan pogodak na listu strijelaca.

Križevačkog trećeligaša u subotu od 18 sati očekuje novi prijateljski susret protiv juniorske momčadi Slaven Belupa.