KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Danijel Polančec (Koprivnica).

STRIJELCI: 1:0 Jakopović (57), 2:0 Zemljak (62), 3:0 Zemljak (68), 3:1

RADNIK KRIŽEVCI: Pengov, Vrhovec, Zemljak, Bošković, Petračija, Nikšić,

MIKLINOVEC: Cvetanović, Bebek, Horvat, Halusek, Ogrizović, Blažek,
Kuhar, Ištvan, Ružić, Hirvat, Korošec, Škvorc, Gregur. PREDSTAVNIK: Krešo
Škvorc.

Nogometna groznica ipak je jača od novonastale pandemije, pa je tako odlučeno da će i oni “najstariji“ nogometaši dobiti svoj nastavak sezone.
Tako su u četvrtak 10. rujna odigrane utakmice drugog kola I ŽNL lige veterana u kojoj se natječu i veterani križevačkog Nogometnog kluba Radnik.

Križevčani su ugostili momčad Miklinovca i pred domaćom publikom utrpali četiri komada u mrežu gostiju. Prvo je poluvrijeme obilježila napadačka igra na obje strane, a zatim su Radnikovci ubacili u višu brzinu nakon predaha. Pogodio je Jakopović za vodstvo domaćina u 57., pa zatim i Zemljak samo pet minuta kasnije. Raspala se obrana gostiju, a Križevčani su još dva puta tresli mrežu do kraja susreta.

Ostali rezultati drugog kola: Osvit – Graničar 5:1, Podravac – Jadran Galeb 2:1, Omladinac – Mladost KP 6:1.