Nogomet – Radnikovci savladali Graničar i osvojili županijski Kup

RADNIK KRIŽEVCI: Kump, Vrbančić, Stručić M., Son, Ferenčak (od 82.
Kemenović), Škledar (od 82. Lukinović), Babok (od 82. Stručić T.), Kranjčević, Čondić (od 60. Turčić), Bošnjak (od 60. Posavec), Kos. TRENER: Mihael Miklečić.

GRANIČAR: Topolovčan, Stanjo (od 59. Piskor), Levačić, Tomica (od 50.
Milošević), Fusić, Šantek, Lončar, Palaić, Đođ (od 50. Filipčić), Brusač, Petika.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Ivan Iveljić (Kamešnica).

STRIJELCI: 1:0 Kranjčević (25), 2:0 Škledar (51), 3:0 Babok (59), 3:1
Milošević (66), 4:1 Kranjčević (78).

Jučer je na Gradskom stadionu u Križevcima odigran susret između juniora
križevačkog Radnika i momčadi Graničara iz Đurđevca. Križevčani su sjajnom predstavom pred domaćom publiko izborili pobjedu protiv gostiju i plasirali se u završnicu.
Prednost domaćeg terena iskoristila je mlada momčad Mihaela Miklečića.
Otvorili su Križevčani bolje utakmicu i odmah nametnuli svoju igru na
travnjaku. Zgoditak za vodstvo domaćina postigao je Filip Kranjčević u 25.
minuti, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. U nastavku su mladi Radnikovci pokazali složnost, a vodstvo Radnika povećao je Škledar pogotkom u 51. minuti. Samo osam minuta kasnije Babok ponovno trese mrežu Graničara za velikih 3:0. Upisali su i gosti utješan gol preko Miloševića u 66., a za konačnih 4:1 poentirao je Filip Kranjčević.