Održano natjecanje roditelja i djece "Najbolji tim u gradu"

U sklopu dječjeg tjedna na trgu J. J. Strossmayera održano je natjecanje roditelja i djece naziva “Najbolji tim u gradu” pod pokroviteljstvom Grada Križevaca, Zajednice športskih udruga Križevci i Društva športske rekreacije Križevci.

Na natjecanju su sudjelovala djeca u dobi od 3 do 10 godina uz prisustvo svojih roditelja. Vrijeme je pomazilo organizatore, te se u odmjeravanje sportskih vještina odvažilo se 16 obitelji.

Prvo mjesto u kategoriji vrtićanaca osvojio je tim Vukonić, drugo mjesto Zvonar i treće mjesto Hrandek.
U kategoriji osnovnoškolaca medalje su osvojili tim Šijan, Jakopčić i treće mjesto osvojio je tim Zvonar.

Cijeli susret protekao je u veselom ozračju, veselimo se ponovnom natjecanju i sljedeće godine.