Sedmo kolo 3.HNL Sjever – Križevčani slavili u Đurđevcu

GRANIČAR 0 (0)

RADNIK KRIŽEVCI 3 (2)

ĐURĐEVAC – Stadion Vlado Leščan Duspe. GLEDATELJA: oko 200. SUDAC: Patrik Kolarić. POMOĆNICI: Marko Stolnik i Josip Sokač. ČETRVTI SUDAC: Marko Đurđek.

STRIJELCI: 0:1 Mladen (7), 0:2 Borovčak (16), 0:3 Ovčar (80).

GRANIČAR: Vlašiček, Palaić (od 85. Đođ), Levačić (od 81. Begić), Kožar, Jendrašic, Šantek (od 85. Lončar), Topolčić, Šiptar (od 46. Tišljar), Lenardić, Brussač (od 46. Filipčić), Sabol. TRENER: Dario Brgles.

RADNIK KRIŽEVCI: Vrbančić, Mačković, Tihelka, Ovčar (od 84. Stubičan), Mladen (od 65. Dimović), Borovčak (od 65. Višak), Bastašić (od 54. Babić), Son, Seok, Petak, Kraljić (od 84. Kranjčević).  TRENER: Dražen Kemenović.

Momčad križevačkog Radnika slavila je u susretu sedmog kola 3.HNL Sjever protiv Graničara u Đurđevcu 0:3. Novi strateg na klupi Radnika još uvijek ne zna za poraz, a Križevčani su nakon pobjede zauzeli treće mjesto tablice izjednačivši se s Tehničarom iz Cvetkovca koji ima bolju gol razliku.

Sjajna predstava Radnika u gostima – Križevčani su poveli pogotkom Mladena u 7. minuti susreta i nagovijestili odličnu utakmicu. Već nekoliko minuta kasnije Borovčak povećava prednost gostiju s kojim se otišlo na predah.

Točku na i stavio je Ovčar pogodivši u 80. minuti za velikih 0:3 Radnika.