Podijeljena priznanja i zahvalnice Zajednice tehničke kulture Grada Koprivnice u 2020. godini

Dodjela nagrada i priznanja, najuspješnijim članovima klubova i sekcija za 2020. godinu iz sastava Zajednice tehničke kulture Grada Koprivnice, zbog trenutne situacije uzrokovane koronavirusom, ove godine nije održana na tradicionalan način, okupljanjem i prigodnim programom u domu ZTK GK. Unatoč novonastalim okolnostima uzrokovanim COVIDOM-19, koje su ograničavale uobičajeni način rada, članovi Zajednice su kontinuirano provodili planirane programske aktivnosti. Nagrade i priznanja najuspješnijim članovima predsjednik Sanjin Godek uručio je 4. prosinca pojedinačno uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera, predsjednicima klubova i sekcija koji će iste na primjereni način proslijediti svojim članovima.

Nagrade i priznanja najuspješnijim pojedincima u 2020. godini dodijeljene su:

Astronomsko društvo Koprivnica

Marko Vargović

Danijel Kolarić

Aero klub „Krila Koprivnice“

Stjepan Karas

Igor Dulikravić

Foto kino klub „Podravina“ Koprivnica

Krešimir Juratović

Marijan Lisjak

Vladimir Puž

Valerija Golubić

Vendel Oršuš

Biserka Zagorščak

Saša Vlahović

Radio klub Koprivnica

Ljubiša Pokrajac

Una Pale

Predrag Pale

Aleksandar Hajman

Marko Gal

Radio klub „Talan co“ Koprivnica

Josip Talan

Ronilački klub „Šoderica“

Dora Bradić

Leo Bradić

Marin Sabol

Tin Treščec

Dora Fucak

Klara Fucak

Tristan Horvat

Isabella Švegović

Paula Radotović

Mihael Šestak

Petar Koluder

Rea Vuk

Luka Nikola Radolić

Viktor Lovreković

Športska udruga slijepih KKŽ „Podravina“

Dejan Cifrek

Marijan Črneli

Zmajarski klub „Kampus“ Koprivnica

Marijan Kučko

Nedjeljko Crljen

Kino sekcija „Mravec“

Patricia Bošnjak

Tia Janeković

Katja Kovač

Klara Kovačić

Leona Kraljić

Taša Mađerić

Laura Mustafa

Lora Premec

Marko Kovač

Luca Jukić

Vito Fajdić

Ivano Grgić

Neo Čulić Barčanec

Greta Jurić

Nora Zember Kukec

Ivan Kišićek

Petar Trakoštanec

Karolina Novak

Maria Picer

Povodom 25. godišnjice postojanja dodijeljene su i ZAHVALNICE za dugogodišnju uspješnu suradnju i doprinos u promicanju tehničke kulture, a dobitnici su:

Grad Koprivnica

GKP Komunalac

Astronomsko društvo Koprivnica

Aero klub „Krila Koprivnice“

Foto kino klub „Podravina“ Koprivnica

Radio klub Koprivnica

Radio klub „Talan co“ Koprivnica

Ronilački klub „Šoderica“ Koprivnica

Športska udruga slijepih KKŽ „Podravina“ Koprivnica

Zmajarski klub „Kampus“ Koprivnica

Kino sekcija „Mravec“

Sekcija robotike

Elektronička sekcija

Zahvalnica je dodijeljena i Hrvatskoj zajednici tehničke kulture Zagreb.

Zahvalnice su dodijeljene i pojedinim članovima klubova, koji su se u 25 godina postojanja ZTK GK istakli i svojim volonterskim radom s djecom i mladima te na taj način dali veliki doprinos u tehničkoj kulturi:

Vladimir Talan, Ljerka Palec, Nenad Barić, Ante Starčević, Martin Strmečki, Krešimir Juratović, Marijan Lisjak, Božidar Flis, Ivan Gašparić, Stjepan Karas, Nedjeljko Crljen, Biserka Zagorščak, Karmen Bardek, Senka Pintarić, Mihaela Juriša, Zdravko Horvat, Miroslav Potroško i mnogi drugi. Veliki doprinos osnivanju i razvoju ZTK GK dali su i nažalost preminuli članovi Miroslav Svoren i Miroslav Palec

Pratite nas na društvenim mrežama!