Razvoj turističke ponude kroz projektno udruživanje

Na inicijativu lokalnih turističkih zajednica s područja Koprivničko-križevačke županije, a uz potporu i koordinaciju županijske turističke zajednice potpisat će se Sporazumi o projektnom udruživanju. Nakon održane sjednice Povjerenstva za udruživanje turističkih zajednica Ministarstva turizma i sporta na kojoj je TZ Koprivničko-križevačke županije predstavila i dala punu podršku projektnim udruživanjima s područja naše županije, Ministarstvo turizma dalo je suglasnost za 3 projektna udruživanja. S ciljem kreiranja novih turističkih proizvoda, unapređenja postojećih i pojačane promocije turističke ponude naše županije projektno će se udružiti Turistička zajednica grada Đurđevca i područja Dravski Peski na projektu “Podravina Adventure”, Turistička zajednica grada Koprivnice, područja Središnja Podravina te Općine Rasinja i Peteranec na projektu “Skrivena Podravina” te Turistička zajednica grada Križevaca i općine Gornja Rijeka, Sveti Ivan Žabno i Sveti Petar Orehovec na projektu razvijanja turističkog proizvoda i promociji Križevaca i Kalničkog Prigorja.

    Ovim projektnim udruživanjima i provedbom projekata proširit će se turistička ponuda Koprivničko-križevačke županije i povećati konkurentnost na turističkom tržištu, a za samu provedbu projekata osigurana su sredstva iz Fonda za udružene turističke zajednice.

Turistička zajednica Koprivničko-križevačke županije

Pratite nas na društvenim mrežama!