"Domovinski pokret" naše županije – ostavke!

Kako doznajemo, predsjednici ogranaka Domovinskog pokreta Koprivničko-križevačke županije gospoda Darko Škrobot (Koprivnica), Milan Mišir (Križevci) i Tomislav Pasariček (Sveti Ivan Žabno) podnijeli su neopozive ostavke na sve svoje funkcije koje su obnašali u Domovinskom pokretu i napustili stranku dana 12.01.2021, a s njima je iz stranke istupilo 70 % članova tih ogranaka. Kako navode u stranku su ušli sa srcem i čiste savjesti želeći nešto promijeniti.
Doznajemo da su razlozi njihova izlaska bili neslaganje s politikom vrha stranke.
„Na vrijeme smo primijetili, te iz stranke izašli kako smo i ušli sa srcem i čiste savjesti jer sva ta politika Domovinskog pokreta je samo jedna lijepa priča koja ne donosi rješenje nego bi to bila još jedna od prevara birača od strane političara, a mi ne možemo i ne želimo u tome sudjelovati, a nametnuti ljudi na funkcije sumnjivog morala te nedozvoljavanje vlastitog mišljena bili su ključni “ – navode bivši članovi Domovinskog pokreta.
Postavlja se pitanje što se to događa s politikom Domovinskog pokreta kada u jednom danu 3 člana predsjedništva i to 3 predsjednika Koprivničko-križevačke podružnice napuste stranku, a njih slijedi 70 % članova. Svjedoci smo da nemali broj ljudi diljem države koji budu razočarani napuštaju tu stranku.

Što će to značiti za političku scenu na predstojećim lokalnim izborima u našoj županiji, ostaje za vidjeti. (foto RKŽ: Milan Mišir)

Pratite nas na društvenim mrežama!