Vatreni zaključili proljetni dio kvalifikacija pobjedom protiv Malte 3:0

Danas je na rasporedu bila utakmica 3. kola kvalifikacija za nogometno Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. Vatreni su uzeli 3 boda porazivši reprezentaciju Malte.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:0. Vatreni su bili bolji,ali bez učinka, a Malti nije bio dosuđen čisti jedanesterac.

Pritisak naših nastavio se i u nastavku, te pogodak pada u 62 . minuti, a strijelac je bio Perišić koji je ušao u drugom dijelu. U 74. minuti jedanaesterac za Hrvatsku, a precizan je bio Luka Modrić. Konačnih 3:0 postavio je Josip Brekalo.

Ovom utakmicom završio je proljetni dio kvalifikacija koji se nastavlja na jesen,a ono što sada predstoji Vatrenima je Europsko prvenstvo u šestom mjesecu ove godine.