Vatreni i Španjolska – golijada malo jača

Hrvatska nogometna reprezentacija prvenstvu u nogometu porazom od Španjolske.
Vatreni su poveli u prvom dijelu,ali razlog našeg vodstva bila je katastrofalna pogreška španjolskog vratara kojem je povratna lopta od suigrača završila u vlastitoj mreži. Vatreni su nakon vodstva, ali desetak minuta prije kraja prvog dijela, Furija dolazi do izjednačenja nakon gužve u našem kaznenom prostoru i loše reakcije naše obrane kod izbijanja lopte.
Loš vijesti nastavile su se u drugom dijelu, te su Španjolci u 57. minuti igre poveli iz brze akcije i ubacivanja lopte u naš kazneni prostor. Nakon dugačke lopte, Španjolska iz zicera pogađa i povisuje na 3:1. Vatreni su uspjeli smanjiti zaostatak nakon još jedne gužve, ali ovaj puta pred španjolskim golom. Loptu je preko crte ugurao Oršić. U sudačkoj nadoknadi Vatreni su poravnali rezultat pogotkom glavom Pašalića i odveli utakmicu u dramatične vode. U produžetku opet Španjolska vodi, strijelac je Morata. Prije kraja prvog produžetka Španjolska opet povisuje za dva pogotka, a iz tog zaostatka se Vatreni nisu više mogli vratiti.