Članice školskog čitateljskog kluba Osnovne škole Sveti Petar Orehovec čitale predškolcima

Od ove školske godine u našoj školi učenici su se mogli upisati na novu izvannastavnu aktivnost – Čitateljski klub koji vodi učiteljica Brankica Bukal.

U sklopu ovogodišnjeg Erasmus+ KA 121 projekta ” Let’s Think sustainably”  („Misli održivo“) i čitateljski klub se bavi temama održivog razvoja. Uz razne aktivnosti koje se provode u čitateljskom klubu, jedna od aktivnosti jest i čitanje polaznicima male škole. Učenice 6. b razreda Julija Ban i Magdalena Ivšak posjetile su malu školu te predstavile slikovnice „Hvala“ i „Ispričavam se“ i time približile mališanima temu kako i kada treba upotrebljavati ove magične riječi.

Naše učenice, a i polaznici male škole su se izvrsno zabavili te nestrpljivo očekuju sljedeći posjet. /Brankica Bukal/

Autor: Stojanka Lesički

Pratite nas na društvenim mrežama!