Građani oprez – led je i sklisko je!

Sve zimske službe ulažu maksimalne napore kako bi ceste i nogostupi bili očišćeni i posipani, priopćeno je u petak navečer iz Grada. Uobičajeno za zimu, temperatura je već danima debelo ispod nule, a popodne je počela padati i kiša koja se ledi u dodiru s tlom. Na području Križevaca stvorila se poledica i prometnice su skliske pa se građani pozivaju na dodatni oprez.

Naš zajednički cilj je sigurnost i dostupnost za sve, bez obzira na vremenske uvjete“, objavljeno je na službenim gradskim profilima na društvenim mrežama, nakon što je gradonačelnik Tomislav Katanović obišao gotovo sva naselja i zimske službe na terenu.

Ako ne morate, ne izlazite iz svojih domova te pomozite onima kojima je potrebna dodatna pažnja. Budimo odgovorni i solidarni jedni prema drugima u ovim izazovnim zimskim uvjetima.